Internetowa Szkoła Maturzysty po latach

!!!!! Ekspresem do matury po latach 2018 !!!!!

Jeszcze nie jest za późno, by wsiąść do maturalnego ekspresu i dojechać nim do matury 2018!

To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • ukończyłeś szkołę średnią dawno temu, ale nie zdawałeś matury;
 • zdałeś maturę po cztero- lub pięcioletniej szkole średniej (wcześniej skończyłeś ośmioklasową szkołę podstawową), ale chciałbyś iść na studia, na które taka matura nie jest już przepustką;
 • ukończyłeś szkołę niedawno, ale albo nie zdawałeś matury, albo zdałeś tylko część egzaminów.

Jeśli myślisz, że jest już za późno na przygotowania do matury 2018, to jesteś w błędzie!

Z naszymi kursami dojedziesz ekspresem do matury, czyli w 6 miesięcy przygotujesz się do matury!

UWAGA! Oferta dotyczy kursów z matematyki i języka polskiego. Możesz do nich dołączyć do końca listopada. Zapisy na kursy z języków obcych zostały zamknięte.

Zapewne nie raz zadałeś sobie pytanie:

Czy po latach od ukończenia szkoły dam radę zdać maturę?

Z kilku powodów śmiem twierdzić, że TAK:

Po pierwsze - co roku jestem świadkiem, jak osoby w różnym wieku - od dwudziestu kilku do pięćdziesięciu kilku lat z powodzeniem zdają egzaminy maturalne, a potem idą na studia. Jaki z tego wniosek? Skoro inni dali radę, to znaczy, że można.

Po drugie - nikt nie wymaga od Ciebie perfekcyjnego opanowania ogromu materiału. Wystarczy, że poznasz najistotniejsze rzeczy potrzebne na maturze i wyćwiczysz niezbędne umiejętności pozwalające na rozwiązywanie poszczególnych zadań maturalnych.

Po trzecie - będziesz się uczył po trochu, małymi partiami, krótko ale często. Tak by się nie zniechęcić, a jednocześnie codziennie robić krok naprzód, by w czerwcu 2018 r. odebrać swoje świadectwo maturalne.

Jesteś prawie zdecydowany, ale boisz się zakuwania?

Wyobraź sobie Internetową Szkołę Maturzysty po Latach, w której przejdziesz przez innowacyjny proces rozwoju.

Nie proponujemy Ci uczenia się ogromnej ilości materiału. Proponujemy ćwiczenie umiejętności, a wiedza wejdzie do głowy „przy okazji”

 • Jako maturzysta po latach masz dużo większe doświadczenie życiowe niż dziewiętnastolatek. Przekłada się to na spory kawał wiedzy i umiejętności, które wykorzystamy;
 • Krok po kroku pod kierunkiem nauczyciela będziesz rozwiązywał zadania, które wprowadzą Cię na kolejny poziom trudności;
 • Dostaniesz wypracowane przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów wzory. Będziesz się nimi posługiwać jak gotowymi szablonami.

Co mi da uczestnictwo w tym kursie?

Przede wszystkim ukierunkowanie i wyćwiczenie wszystkich zagadnień, które pojawiają się na egzaminach. Doświadczenie naszych nauczycieli, którzy od lat prowadzą zajęcia z maturzystami po latach, pozwala tak prowadzić Twoją naukę, żebyś poznawał tylko rzeczy przydatne na maturze.

Do jakiej formuły matury - starej czy nowej - przygotuje mnie kurs?

Przygotujemy Cię zgodnie z formułą matury, którą zdajesz. Podaj przy zapisie rok ukończenia szkoły, a my zajmiemy się resztą. 

Gdzie odbywają się zajęcia?

Na ekranie Twojego komputera, za pośrednictwem wideokonferencji. Logujesz się do naszej wirtualnej klasy. Jest nauczyciel, są uczniowie. Widzisz i słyszysz nauczyciela, a obecność grupy ujawnia się w jej aktywności na czacie.
Jeśli będziesz chciał zadać pytanie, wówczas prowadzący udzieli Ci głosu. Po zakończonej lekcji będziesz od razu w domu, bo przecież na to spotkanie nie musiałeś jechać przez pół miasta. A jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach, to nic straconego - skorzystasz z nagrania.

Jest jeszcze platforma e-lerningowa dostępna 24 h - SERCE INTERNETOWEJ SZKOŁY. Tu jesteś prowadzony po nitce do kłębka. Dostajesz krótkie zadania do wykonania. Podnosimy poprzeczkę w miarę zwiększania się Twoich możliwości.  

To miejsce spotkań naukowych i towarzyskich. Stąd pobierasz materiały, tu zostawiasz swoje prace, tu nauczyciel daje Ci indywidualne wskazówki do dalszego rozwoju. Tu nawiązujesz relacje z pozostałymi uczestnikami grupy poprzez zamknięte fora i czat. Tu znajduje się archiwum nagrań wszystkich lekcji.

Czy muszę instalować jakiś specjalny program komputerowy?

Nie. Otrzymujesz linka i jednym kliknięciem wchodzisz na wideokonferencję. Dostajesz również stały login i hasło do platformy e-learningowej. Ograniczeniem jest tylko brak dostępu do Internetu.

Jaki sprzęt jest potrzebny?

Komputer, mikrofon i słuchawki. Możesz korzystać z tabletu lub innych urządzeń mobilnych z system Android lub iOS, ale będziesz potrzebował specjalnej aplikacji do udziału w wideokonferencjach. Zalecamy jednak korzystanie z komputera.

Miło nam będzie Cię też czasem zobaczyć, więc przyda się kamera, ale nie jest ona niezbędna. W razie problemów Koordynatorka kursów kontaktuje się z Tobą i pomaga usunąć techniczne bariery. Zaś nad sprawnym przebiegiem nauki na platformie czuwa administrator.

Co jeśli nie mam czasu?

 • Dostęp do materiałów i zadań na platformie jest swobodny, więc możesz zorganizować sobie tak naukę, by nie kolidowała z innymi obowiązkami.
 • Lekcje są nagrywane, masz do nich dostęp cały czas i zawsze możesz je odtworzyć. Kładziemy jednak nacisk na to, byś jak najczęściej "na żywo" brał udział w zajęciach z języków obcych, ponieważ tylko w ten sposób będziesz mógł aktywizować język.
 • Spotkania z nauczycielem odbywają się w wirtualnej klasie, zatem nie tracisz czasu na dojazdy.

Co jeśli nie będę wiedział jak prawidłowo rozwiązać zadanie?

Nie jesteś sam!

 • Twój nauczyciel – przewodnik czuwa nad właściwym przechodzeniem przez kolejne etapy i zadania. W każdej chwili możesz zwrócić się o pomoc i spodziewać się odpowiedzi w ciągu maksymalnie 48 h.
 • Forum wspomagające - w ramach funkcjonującego na platformie zamkniętego forum masz kontakt z osobami ze swojej grupy. Jesteście w podobnym przedziale wiekowym i macie przed sobą takie same wyzwania. Dyskusje tam prowadzone toczą się pod kątem lekcji. Możesz zawsze zapytać pozostałych uczestników o zdanie lub radę.

A co jeśli zabraknie mi motywacji? Czy otrzymam jakieś dodatkowe wsparcie?

Otrzymasz dużo więcej, jeśli wyrazisz na to zgodę.

 • Grupa wsparcia - to 4 do 5 osób, które podobnie jak Ty przygotowują się do matury po latach. Otrzymujecie do siebie kontakt. Doradzacie sobie przy rozwiązywaniu zadań, konsultujecie wyniki, pomagacie sobie i wspieracie się. To pozwala wytrwać. To pozwala zobaczyć swój problem z perspektywy kilku osób. To pozwala szybko znaleźć skuteczne rozwiązania.

Doświadczenie poprzednich roczników pokazało, że najlepsze wyniki uzyskały osoby, które aktywnie uczestniczyły w spotkaniach

A co jeśli będę potrzebował indywidualnej pomocy?

 • Opiekunka maturzysty po latach czuwa by nie doszło do kryzysów z powodu ewentualnych trudności w nauce. Prowadzi działania profilaktyczne. Jeśli nie widzi Cię na platformie, czyli tak jakby w szkole, to po prostu kontaktuje się z Tobą i pomaga rozwiązać napotkane trudności.

A co z materiałami?

Potrzebne pomoce naukowe i zadania znajdują się na specjalnej platformie e-learningowej, do której masz dostęp 24 h na dobę. 

Ile czasu potrwa cały program?

Cały program dzieli się na następujące moduły czasowe:

1. Lipiec i sierpień 2017 - decyzja i rozgrzewka!

Podejmujesz decyzję o zdawaniu matury po latach w 2018 roku – nie przesadzę, kiedy powiem, że w tym momencie połowę drogi będziesz miał za sobą. Bo najtrudniej jest podjąć decyzję i zacząć realizować swoje plany. Obok wielkich gratulacji otrzymasz od nas Wakacyjną rozgrzewkę, czyli mini kurs wprowadzający. Dzięki niemu dowiesz się, jak funkcjonuje nasza szkoła, zaczniesz się po niej swobodnie poruszać, otrzymasz też pierwsze materiały, a wraz z nimi wskazówki, jak samodzielnie rozpocząć naukę. Wiosenna rozgrzewka ruszy 1 sierpnia.

2. Wrzesień 2017 – startujemy!

Zaczynasz lekcje, czyli wideokonferencje z nauczycielami. Kilka pierwszych godzin poświęcimy na powtórki i przypomnienie podstawowych zagadnień z przedmiotów, na które się zapisałeś. Lekcje odbywają się raz w tygodniu w przypadku polskiego i matematyki oraz dwa razy w tygodniu w przypadku języka obcego. Dbamy o to, byś to tempo utrzymywał, nawet jeśli nie uczestniczysz w "wideokonferencyjnych" lekcjach na żywo, a korzystasz z nagrań. Zalecamy jednak, byś jak najczęściej uczestniczył „na żywo” w zajęciach z języka obcego.

3. Jesień i zima 2017/2018 - przygotowania!

Masz już przepracowane podstawy z wybranych przedmiotów. Poznałeś tajniki skutecznego uczenia się. Swobodnie poruszasz się po Internetowej Szkole Maturzysty. Zatem czas na intensywny i regularny trening umiejętności potrzebnych do zdania matury. Poza lekcjami z języków obcych nie wymagamy od Ciebie obecności na każdych zajęciach na żywo. Wymagamy od Ciebie aktywności na platformie, gdzie masz do dyspozycji nagrania, zadania i ćwiczenia. Tylko tyle i aż tyle! Ci, którzy regularnie i krok po kroku z nich korzystają, już w lutym zaliczają próbne matury. 

4. Przełom stycznia i lutego 2018 – próbne matury!

Na przełomie stycznia i lutego 2018 rozpoczynamy sezon próbnych matur (odbywają się one zwykle w kolejne soboty lub niedziele). Piszesz je w zaciszu swojego domu, ale w czasie rzeczywistym (zaczynamy tak, jak na prawdziwej maturze, czyli o 9:00), masz też bardzo ograniczony czas na przesłanie odpowiedzi. Chodzi o to, byś poczuł się możliwie jak najbardziej tak samo, jak w czasie prawdziwej matury. Tylko w ten sposób rzetelnie i obiektywnie sprawdzisz swoje umiejętności i dowiesz się, które obszary wymagają jeszcze poprawy.

5. Kwiecień 2018 – koniec nauki

W końcu odetchniesz, bo zajęcia na żywo będą dobiegały końca. W czasie ostatnich lekcji rozwiążesz mnóstwo arkuszy maturalnych, dzięki czemu utrwalisz zdobyte w czasie kursów wiedzę i umiejętności.

6. Maj 2018 - egzaminy maturalne

Zdajesz je w szkole, którą kończyłeś lub wyznaczonej przez OKE. Zaczynają się zaraz po długim majowym weekendzie. Egzamin pisemny z matematyki i języka polskiego piszesz w ciągu pierwszych dwóch dni. Egzamin pisemny z języka obcego, w zależności od tego jaki język wybrałeś, zdajesz w pierwszych dwóch tygodniach trwania matur. Natomiast egzaminy ustne mogą Ci wypaść nawet pod koniec maja. Szczegółowy harmonogram ustala szkoła, w której będziesz zdawał.

7. Czerwiec 2017 - wyniki egzaminów i odbiór świadectwa maturalnego.

To zdecydowanie najprzyjemniejszy moment, wszyscy wokół Ci gratulują. Jesteś z siebie dumny, zasłużyłeś na wypoczynek. Właśnie zaczynają się wakacje.

Ile czasu tygodniowo zajmuje nauka?

Lekcje czyli wideokonferencje odbywają się raz w tygodniu po jednej godzinie w przypadku matematyki i polskiego. W przypadku języka obcego dwa razy w tygodniu po jednej godzinie.

Do tego musisz doliczyć jeszcze czas na pracę własną czyli ćwiczenia i rozwiązywanie zadań (minimum drugie tyle, ile zajmą Ci zajęcia). Zadania i ćwiczenia dostępne są na platformie e-learningowej przez 24 godziny na dobę, sam więc decydujesz, kiedy chcesz się uczyć. Pamiętaj, że bez Twojego osobistego wkładu, żaden, nawet najlepszy kurs czy nauczyciel nie zagwarantują Ci maturalnego sukcesu.

Co składa się na kursy z poszczególnych przedmiotów?

Matematyka

 • wprowadzenie do matematyki czyli Wakacyjna rozgrzewka, a w niej lekcje z podstawowych zagadnień;
 • 35 wideokonferencji czyli spotkań z nauczycielem na żywo;
 • nagrania z wyjaśnieniem kwestii teoretycznych do obejrzenia przed każdą lekcją na żywo – dzięki temu w czasie zajęć przerobisz jeszcze więcej zadań;
 • angażujące ćwiczenia i zadania na platformie dostępne 24 godziny na dobę;
 • asysta nauczyciela - odpowiedź do 48h;
 • próbna matura

Język polski

 • wprowadzenie do języka polskiego czyli Wakacyjna rozgrzewka, a w niej mnóstwo porad, jak szybko i skutecznie przygotować się do matury z języka polskiego oraz kilka zadań do wykonania na start;
 • 30 wideokonferencji czyli spotkań z nauczycielem na żywo, w czasie których powtórzysz materiał z kolejnych epok;
 • 10 wideokonferencji czyli spotkań z nauczycielem na żywo, w czasie których zapoznasz się z właściwą dla Ciebie formułą matury, poćwiczysz arkusze i przygotujesz się do matury ustnej (lekcje te rozpoczną się w styczniu 2018 roku);
 • niezwykły kurs Dobromiły Maturalnej mający charakter podróży z przygodami przez epoki. Tu uczysz się przez zabawę. Tu ćwiczysz pisanie i interpretowanie tekstów kultury prowadzony za rękę przez awatarkę i przewodniczkę – Dobromiłę;
 • asysta nauczyciela, który systematycznie sprawdza Twoje dłuższe i krótsze prace pisemne (wybrane zadania z kursu Dobromiłowego oraz wybrane wypracowania) i wyznacza Ci kierunek dalszego rozwoju;
 • próbna matura

UWAGA! Zapisy na kursy językowe do matury po latach 2018 zostały zamknięte.

Język obcy

 • wprowadzenie do języka obcego czyli Wakacyjna rozgrzewka, a w niej powtórka podstawowego słownictwa;
 • rosyjski i niemiecki: 60 lekcji (2 x 1h w tygodniu) z nauczycielem na żywo, po to byś miał możliwość przełamać barierę i zacząć mówić w języku, którego się uczysz;
 • angielski dla początkujących i średnio zaawansowanych: 70 lekcji (1 raz w tygodniu po 90 minut) z nauczycielem na żywo, po to byś miał możliwość przełamać barierę i zacząć mówić w języku, którego się uczysz;
 • platforma e-leraningowa z angażującymi ćwiczeniami dostępna 24h na dobę, po to, byś ćwiczył codziennie po troszku;
 • quizy i quizlety, krzyżówki - bo utrwalanie słówek to podstawa rozwoju języka,
 • próbna matura

A co, jeśli nie wiem, który język obcy mam wybrać?

Masz do wyboru 6 języków obcych, które możesz zdawać na maturze: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski. Nie ma znaczenia, jakiego języka uczyłeś się w szkole: wybierasz ten, który najlepiej pamiętasz, znasz, lubisz.

Z nami możesz uczyć się języka angielskiego, rosyjskiego oraz niemieckiego.

Język angielski

Kursy z języka angielskiego dla maturzystów po latach prowadzimy na trzech poziomach zaawansowania. Poziom określamy za pomocą testu poziomującego, by dobrać Ci właściwy program i grupę:

 • język angielski dla początkujących - kilku naszych byłych kursantów, którzy rozpoczęli od podstaw naukę języka angielskiego na rok przed maturą, zdało egzamin w maju następnego roku. W rzeczywistości jednak opanowanie języka obcego w nieco mniej niż rok w takim stopniu, by zdać maturę, jest bardzo trudną sztuką i udaje się tylko osobom niezwykle zdeterminowanym i gotowym na wiele poświęceń. Dlatego jeśli wiesz lub czujesz, że musisz zaczynać naukę od podstaw, nie odkładaj na później decyzji o jej rozpoczęciu i rozplanują ją sobie na dwa lata! Tak został pomyślany nasz kurs z języka angielskiego dla początkujących. W jego ramach:
  • we wrześniu 2017 roku rozpoczniesz naukę angielskiego;
  • do końca kwietnia 2018 roku - po 60 czterdziestopięciominutowych spotkaniach z nauczycielem - opanujesz podstawy gramatyki i słownictwa, co potwierdzimy odpowiednim certyfikatem;
  • w maju 2018 roku podejdziesz na próbę do matury - a nuż się uda zdać!
  • w nagrodę za wytrwałość w maju i czerwcu 2018 roku otrzymasz od nas 10 dodatkowych lekcji z nauczycielem całkowicie za darmo!
  • we wrześniu 2018 roku - już w ramach kursu maturalnego - rozpoczniesz przygotowania do matury z języka angielskiego, którą zdasz w maju 2019 roku;
 • język angielski dla średnio zaawansowanych - czyli dla tych, którzy znają podstawowe słownictwo i podstawowe zagadnienia gramatyczne oraz potrafią się "dogadać", a także dla tych osób, które ukończyły nasz kurs dla początkujących w czerwcu 2017 roku. Jeśli tak określasz poziom swojej znajomości angielskiego i zostanie to potwierdzone wynikiem testu poziomującego lub ukończyłeś nasz kurs, zaproponujemy Ci kurs maturalny, który będzie obejmował 70 czterdziestopięciominutowych spotkań z nauczycielem;
 • mini kurs angielskiego dla osób, które znają bardzo dobrze ten język. Potrzebują jednak poznać formę egzaminu, poćwiczyć pisanie i rozwiązywanie konkretnych typów zadań oraz chcą zapoznać się z formułą matury ustnej. Wszystko po to, by przez brak znajomości struktury egzaminu nie stracić cennych punktów. Szczegółowe informacje na temat tego kursu można znaleźć TUTAJ.

Jeśli nie jesteś pewien, na jakim poziomie znasz język angielski, skorzystaj z naszej podpowiedzi i rozwiąż nasz test poziomujący. Znajdziesz go na naszej platformie e-learningowej, bezpośrednio TUTAJ (by móc wykonać test, należy założyć konto na platformie). Warto wykonać go jeszcze przed zapisem - dzięki temu od razu będziesz wiedział, który nasz kurs jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Zajęcia z języka angielskiego w ramach kursów dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych będą się odbywały w 35 blokach po 90 minut raz w tygodniu.

Język rosyjski

Kurs z języka rosyjskiego prowadzimy od podstaw, a właściwie ich przypomnienia, ponieważ wybierają go osoby, które kiedyś, jeszcze w szkole, uczyły się właśnie tego języka. Kurs będzie obejmował 60 godzin spotkań z nauczycielem. Jeśli kiedyś uczyłeś się rosyjskiego, pamiętaj, że jest dużo łatwiej przypomnieć sobie rosyjski niż nauczyć się od podstaw np. angielskiego.

Język niemiecki

Kurs z języka niemieckiego adresowany jest do osób średnio zaawansowanych czyli tych, które znają podstawowe słownictwo i podstawowe zagadnienia gramatyczne oraz potrafią się "dogadać". Jeśli tak określasz poziom swojej znajomości języka niemieckiego, proponujemy Ci kurs maturalny, który będzie obejmował 60 godzin spotkań z nauczycielem.

Niezależnie od tego, jaki język wybierasz i na jakim poziomie chcesz się go uczyć, zapisz się już teraz. Dzięki temu łatwiej nam będzie zorganizować naukę w grupach językowych.

Skomplikowane? Możesz być spokojny!

Przy zapisie na język obcy nasza Koordynatorka kursów skontaktuje się z Tobą i pomoże rozwiązać wszelkie wątpliwości co jego wyboru, poziomu, programu oraz intensywności nauki.

A jeśli już masz pytania, napisz do nas na adres sekretariat@edu-you.pl lub zadzwoń pod numer 882 838 187 (możesz też wysłać sms-a lub maila z prośbą o kontakt telefoniczny - na pewno oddzwonimy).

Chcesz jeszcze lepiej poznać Internetową Szkołę?

Proszę bardzo, zapraszam Cię na krótką wycieczkę po Internetowej Szkole Maturzysty po latach. Przewodniczką będzie Ci Koordynatorka kursów - Magdalena Fojcik-Adamek.

W jakich dniach i godzinach spotykam się z nauczycielem?

matematyka - pierwsze spotkanie 5 września 2017 r.

 • WT godz. 19.15 – 20.15
 • 3 i 17 kwietnia 2018 roku zajęcia potrwają 2 godziny

j. polski (30 godzin zajęć powtórkowych) - pierwsze spotkanie 7 września 2017 r.

 • CZW godz. 19.15 – 20.15

j. polski (10 godzin zajęć poświęconych danej formule matury) - pierwsze spotkanie 5 stycznia 2018 r.

 • PT godz. 18.00 - 19.00 (nowa matura)
 • PT godz. 19.15 - 20.15 (stara matura)

j. angielski dla początkujących - pierwsze spotkanie 11 września 2017 r.

 • PN godz. 18:30 - 20:00

j. angielski dla średnio zaawansowanych - pierwsze spotkanie 13 września 2017 r.

 • ŚR godz. 18:30 - 20:00

j. rosyjski - pierwsze spotkanie 11 września 2017 r.

 • PN i ŚR godz. 19.30 - 20.30

j. niemiecki - pierwsze spotkanie 11 września 2017 r.

 • PN i ŚR godz. 18.00 - 19.00

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany rozkładu oraz terminów rozpoczęcia zajęć.

Do kiedy mogę zapisać się na kurs?

Do jesiennej edycji kursów możesz dołączyć do końca listopada 2017 roku (uwaga: zapisy na języki obce zostały już zamknięte), ponieważ wszystkie zajęcia z nauczycielami nagrywamy, a do materiałów zgromadzonych na platformie e-learningowej dajemy nieograniczony dostęp. Warto jednak nie zwlekać i zapisać się jak najszybciej!

Czy muszę być na zajęciach na żywo?

Jeśli nie możesz lub jeśli nie pasuje Ci godzina, możesz korzystać z nagrań, które stanowią integralną część kursu. Pamiętaj jednak, żeby wyznaczyć sobie czas, w którym będziesz oglądał lekcje, bo to zapewni Ci systematyczność pracy.

Trochę inaczej jest z językami obcymi. Tu obecność jest rekomendowana i będzie sprawdzana na każdych zajęciach, bo tu masz okazję mówić. Tylko podejmując to wyzwanie, przełamiesz barierę i zaczniesz używać języka, którego właśnie się uczysz.

Jakiego rzędu inwestycją jest przygotowanie się do matury z poszczególnych przedmiotów?

Cena rocznego kursu przygotowawczego z matematyki:

 • 897 zł - ale na zachętę dajemy Ci 100 zł zniżki. Po zniżce zapłacisz więc 797 zł. Możesz płacić w 5 ratach po 159,40 zł lub jednorazowo (przy opłacie jednorazowej dajemy Ci 50 zł zniżki; opłata jednorazowa wynosi 747 zł)

Cena rocznego kursu przygotowawczego z języka polskiego:

 • 897 zł - ale na zachętę dajemy Ci 100 zł zniżki. Po zniżce zapłacisz więc 797 zł. Możesz płacić w 5 ratach po 159,40 zł lub jednorazowo (przy opłacie jednorazowej dajemy Ci 50 zł zniżki; opłata jednorazowa wynosi 747 zł)

Cena kursu z języka obcego:

 • 1200 zł - ale na zachętę dajemy Ci 100 zł zniżki. Po zniżce zapłacisz więc 1100 zł. Możesz płacić w 9 ratach po 122,22 zł lub jednorazowo (przy opłacie jednorazowej dajemy Ci 100 zł zniżki; opłata jednorazowa wynosi 1000 zł). 

A co jeśli potrzebuję zakupić różne przedmioty?

Wiemy, że przygotowanie do matury po latach wiąże się również z wysiłkiem finansowym, dlatego jeśli zdecydujesz się na zakup dwóch lub trzech naszych kursów, zaoferujemy Ci odpowiednie zniżki:

Na pakiet matematyka + polski

 • o wartości 1 794 zł:
 • dajemy Ci 300 zł zniżki - za przygotowanie z tych dwóch przedmiotów zapłacisz więc 1 494 zł. Tę kwotę możesz rozłożyć na 8 rat po 186,75 zł lub dokonać opłaty jednorazowej, do której dokładamy dodatkowe 100 zł zniżki. Opłata jednorazowa wynosi 1 394 zł

Na pakiet matematyka LUB polski + język obcy

 • o wartości 2 097 zł:
 • dajemy Ci 300 zł zniżki - za przygotowanie z tych dwóch przedmiotów zapłacisz więc 1 797 zł. Tę kwotę możesz rozłożyć na 9 rat po 199,67 zł lub dokonać opłaty jednorazowej, do której dokładamy dodatkowe 100 zł zniżki. Opłata jednorazowa wynosi 1 697 zł

Na pakiet matematyka + polski + język obcy

 • o wartości 2 994 zł:
 • dajemy Ci 500 zł zniżki - za przygotowanie z tych trzech przedmiotów zapłacisz więc 2 494 zł. Tę kwotę możesz rozłożyć na 9 rat po 277,11 zł lub dokonać opłaty jednorazowej, do której dokładamy dodatkowe 100 zł zniżki. Opłata jednorazowa wynosi 2 394 zł

Jeśli któraś z cen nie jest dla Ciebie jasna, napisz do nas na adres sekretariat@edu-you.pl lub zadzwoń pod numer 882 838 187 (możesz też wysłać sms-a lub maila z prośbą o kontakt telefoniczny - na pewno oddzwonimy)

Kiedy zaczynam uiszczać płatności?

 • opłatę jednorazową uiszczasz przy zapisie;
 • jeśli decydujesz się na raty: pierwszą uiszczasz przy zapisie, a drugą ratę do ostatniego dnia kolejnego miesiąca! Na spłatę każdej kolejnej raty masz czas do ostatniego dnia każdego miesiąca. 

Swoje płatności kontrolujesz też na bieżąco za pomocą indywidualnego harmonogramu spłaty rat, który Ci przygotowujemy lub w swoim panelu naszego Internetowego Sekretariatu.

Czy prócz płatności za kurs obowiązuje mnie jeszcze jakaś opłata rekrutacyjna?

Tak, pierwszą ratę lub opłatę jednorazową powiększasz o 50 zł wpisowego, które w przypadku rezygnacji z kursu/kursów nie podlega zwrotowi.

Co zyskuję, zapisując się dziś?

 

Przewagę nad tymi osobami, które jeszcze się wahają lub nie zaczęły jeszcze szukać informacji na temat przygotowań do matury po latach.

Zapisując się już dziś masz gwarancję, że jesienią i zimą nie dostaniesz zadyszki, a przygotowania łatwiej będzie Ci pogodzić z innymi obowiązkami.

Jak dołączyć do Internetowej Szkoły Maturzysty po latach?

Wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres zapisy@edu-you.pl podając:

 • rok ukończenia szkoły!
 • wybrane przedmioty - jeśli zapisujesz się na angielski, przed wysłaniem zgłoszenia wykonaj test poziomujący, dzięki któremu od razu dowiesz się, do której grupy masz trafić. Test znajdziesz TUTAJ.
 • imię i nazwisko
 • nr telefonu

Po przeanalizowaniu Twojego zamówienia otrzymasz szczegółowe dane dotyczące płatności i formuły matury, którą zdajesz. 

Zapis jest równoznaczny z akceptacją regulaminu kursów. Koniecznie się z nim zapoznaj!

A co, jeśli dalej nie potrafię się zdecydować?

Dajemy Ci trzydziestodniową

gwarancję satysfakcji!

Niczego nie ryzykujesz. Ryzyko bierzemy na siebie!

Skąd mógłbyś teraz mieć pewność, że zakup kursu maturalnego to dobra decyzja?

Zależy mi przede wszystkim na Twoim sukcesie. Abyś pozbył się wszelkich wątpliwości - i podjął śmiało decyzję o zakupie pozbawionym ryzyka - przygotowałam specjalne warunki gwarancji.

Jeśli kupisz kurs maturalny, zaczniesz w nim uczestniczyć i po trzydziestu dniach uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, my zwrócimy Ci wszystkie (poza wpisowym) wpłacone pieniądze. Warunkiem skorzystania z gwarancji jest przesłanie rezygnacji drogą mailową najpóźniej trzydziestego dnia od daty przesłania przez Edu & You danych dostępowych do kursów.

Zwróć się proszę wtedy do Koordynatorki kursów - Magdaleny Fojcik-Adamek - a ja zwrócę Ci wpłacone pieniądze na kurs. Jak widzisz, biorę na siebie całe ryzyko i jeszcze więcej!

Joanna Olesińska-Prus
Założycielka centrum edukacji Edu & You

 

 

Masz dodatkowe pytania?
Napisz do mnie: sekretariat@edu-you.pl
lub - jeśli wolisz - zadzwoń: 882 838 187.
Chętnie odpowiem na pytania dotyczące naszych kursów i wszystkiego, co wiąże się z maturą po latach.

Magdalena Fojcik-Adamek
Koordynatorka kursów w Edu & You


Jednym rzutem oka


Nasi uczniowie po maturze

Hurrrrrrraaa mam świadectwo maturalne. :-)))))))

Ogromne podziękowania dla całego zespołu Edu&You za wielki wkład w tą moja radość.

Dzięki wspaniałym nauczycielom z Edu nie udałoby mi się tego osiągnąć.

Baaardzo dziękuję.


Mnie też się powiodło! :-)
Edu & You - to był strzał w dziesiątkę! Główną moją bolączką był język polski (swego czasu właśnie na nim oblałam)!
Tu właśnie zrozumiałam o co chodzi w pisaniu rozprawek, na czym to polega i zdałam pisemny polski na 91%. To jeden z moich sukcesów!
A pozostałe wyniki też nie najgorsze (pisemne podst: angielski 82%, matma - 76%; ustne: ang. 53%, polski 78%).
Bardzo się cieszę!


Witam serdecznie :)
zgodnie z obietnicą przesyłam moje wyniki:
język polski: pisemny 50%, ustny 100%
matematyka pisemny 50%
język angielski:pisemny 88%, ustny 97%.
 
Z pisemnych nie spodziewałam się aż tak dobrego wyniku, jeszcze raz dziękuję za wszystko :)


         Jestem tak zadowolona z tego co osiągnęłam, bo nie wierzyłam , że po 25 latach po szkole można jeszcze coś zdać.
        Dziękuję za możliwość skorzystania z Pani pomysłu "matura po latach" przez internet, gdybym nie znalazła takiej formy nauki na pewno do dnia dzisiejszego wierzyłabym ,że jest to niemożliwe, co czyniłam przez 25 lat.
       Pozdrawiam z całego serca człowieka, który wierzy w to co robi!!!!!


Posiadam świadectwo maturalne, spełniłam swoje marzenie, czas na kolejne :)

Dziękuje i pozdrawiam


Witam Pani Joasiu, muszę się pochwalić. ZDALAM... huraaaa. Dziękuje z całego serca za wsparcie psychiczne. Jesteście cudowni, a ja dziś szczęśliwa. Będę was polecać. Pozdrawiam całą kadrę.


Dołącz do szczęśliwych maturzystów po latach

Zacznij już dziś i zyskaj dodatkowy czas na naukę!

Wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres zapisy@edu-you.pl podając:

 • rok ukończenia szkoły
 • wybrane przedmioty
 • imię i nazwisko
 • nr telefonu

Po przeanalizowaniu Twojego zamówienia otrzymasz szczegółowe dane dotyczące płatności i formuły matury jaką zdajesz.